XXVII Bieg Dziadoszan

dodano: 2017-10-10 16:58:07, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Prezentujemy wyniki XXVII Biegu Dziadoszan.



Dziewczęta KL III-IV
1 MAGDALENA STEMPNIEWSKA 2007 SP-2
2 WIKTORIA WARDZIAK 2007 SP-WIECHLICE
3 MAJA SWIATKOWSKA 2008 SP NOWOGRÓD BOB.
4 NATALIA GAWKOWSKA 2007 SP-WIECHLICE
5 JULIA TOKARSKA 2008 SP-L.GÓRNE
6 EMILIA KUCHARSKA 2007 SP-WIECHLICE
7 MARIA SZYMCZYK 2008 SP-1
8 JULIA TOMCZYK 2007 SP-WIECHLICE
9 MAJA ŚLIWIŃSKA 2007 SP-2
10 KINGA KUBIAK 2007 SP-WIECHLICE
11 TATIANA SEMBRAT 2007 SP-WIECHLICE
12 HANNA RADZIŃSKA 2008 SSZP SZPROTAWA
13 KLAUDIA WARCHOCKA 2007 SP-WIECHLICE
14 KINGA WARCHOCKA 2007 SP-WIECHLICE
15 LENA SOŁTYSIAK 2007 SP-WIECHLICE
16 MARTYNA JASION 2007 SSZP SZPROTAWA
17 IZABELA CZEKAJ 2007 SP L.GORNE
18 ANIA HAŁABURA 2007 SP-WIECHLICE
19 WIKTORIA SILSKA 2007 SP-WIECHLICE
20 JULIA POŁULSKA 2007 SP L.GÓRNE
21 GABRIELA NATORSKA 2007 SP L.GÓRNE
22 IGA KUBECKA 2007 SSZP SZPROTAWA
23 NIKOLA TYMIŃSKA 2007 SP-WIECHLICE
24 EMILIA JANCZAK 2007 SPL.GÓRNE
25 CELINA KWAŚNIEWSKA 2007 SP-1
27 MARTYNA BARYS 2008 SP-1
28 NATALIA CIELUCH 2007 SP L.GÓRNE
29 KINGA WASILEK 2007 SP-WIECHLICE
30 LENA PAWLOWSKA 2009 SP-1
31 ANNA CZECZKO 2009 SP-1

Chłopcy KL III- IV
1 KACPER ZDZYKIECKI 2007 SP NOWOGRÓD B.
2 ARON ROICKI 2007 SP-WIECHLICE
3 SZYMON DALECKI 2009 SP-1
4 MATEUSZ PIGDANOWICZ 2007 SP-1
5 MICHAŁ SUCHECKI 2007 SP SIECIEBORZYCE
6 KONRAD SZLACHETKO 2007 SP-WIECHLICE
7 FRANEK GŁOWACKI 2007 SP-1
8 KONRAD OSMA….. 2008 SP-1
9 MATEUSZ CHOMIAK 2007 SP-WIECHLICE
10 NORBERT MIERZWIŃSKI 2009 SP-1
11 FILIP KASPERSKI 2009 SP-1
12 JAKUB ZARĘBSKI SP -WIECHLICE
13 KUREK 2007 SP-WIECHLICE
14 SZYMON OLICHWER 2007 SP-WIECHLICE
15 KSAWIER OLECHOWSKI 2007 SP LESZNO G.
16 MATEUSZ TOKARSKI 2007 SP LESZNO G.
17 JĘDRZEJ DĄBROWSKI 2008 SP-2
18 KAMIL SZMYDT 2007 SP LESZNO G.
19 KAMIL SZYJA 2009 SP-1
20 SZYMON GRUDZIEŃ 2009 SP-1
21 NIKODEM S…. 2009 SP-1
22 OLIWIER BABIAK 2008 SP NOWOGRÓD B.
23 JAKUB ZUBEL 2007 SP- WIECHLICE
24 KACPER MATYSIAK 2007 SP-1
25
26 SZYMON GRZELAK 2008 SP-2
27 MARCIN MAZUR 2007 SP LESZNO G.
28 SZYMON CHWALYK 2007 SP LESZNO G.
29 MAREK MAJ 2007 SP LESZNO G.
30 KONRAD BRZEŹNIAK 2007 SP WIECHLICE
31 GRACJAN KUBISIAK 2008 SP LESZNO G.
32 KACPER GROSICKI 2009 SP-1
33 KACPER STODULSKI 2007 SP LESZNO G.
34 MACIEJ WOJTYŁA 2008 SP-1
35 KAMIL BACHOWSKI 2007 SP WIECHLICE
36 MAREK STOŁOWSKI SP LESZNO G.
37 IGOR MAC 2007 SP LESZNO G.

Dziewczęta KL V-VII
1 OLIWIA STEFANIAK 2006 SP-1
2 ALEKSANDRA KUDELA 2006 SP LESZNO G.
3 ROKSANA URBANIAK 2006 SP WIECHLICE
4 AGNIESZKA WISEŁKA 2005 SP LESZNO G.
5 JULIA DOMAŃSKA 2006 SP-2
6 EMILIA SEMBRAT 2005 SP LESZNO G.
7 KLAUDIA FIS SP LESZNO G.
8 ALEKSANDRA CZEKAJ 2006 SP LESZNO G.
9 JULIA KUBICH 2006 SP WIECHLICE
10 JULIA KLAK 2006 SP-1
11 WIKTORIA NOWAK 2005 SP WIECHLICE
12 GOSIA GRZELAK 2005 SP-2
13 MARTYNA SĄCZAWA 2006 SP-1
14 ALEKSANDRA CHUTKO 2005 SP WIECHLICE
15 MONIKA SUSKA 2006 SP WIECHLICE
16 ANIA SERAFIN 2006 SP WIECHLICE
17 LUIZA TYLAWSKA 2006 SP-1
18 WIKTORIA ZADKA 2006 SP-1
19 MARTA SKRZYPIŃSKA 2006 SP WIECHLICE
20 OLGA PITURA 2006 SP-2
21 MAJA KRUPA 2006 SP-1
22 KINGA JARZEMBOWSKA 2006 SP-1
23 ANNA CHMURA 2006 SP LESZNO G.
24 WIKTORIA HABOROWSKA 2006 SP LESZNO G.
25 KALINA TKACZ 2006 SP WIECHLICE
26 AGATA TOMASZEWICZ 2006 SP-2
27 AMELA STĘPIEŃ 2005 SP-2
28 JESIKA PACH 2005 SP-2

Chłopcy KL V-VII
1 DANIEL NOWAK 2005 SP WIECHLICE
2 HUBERT TROŚCIANKA 2006 SP WIECHLICE
3 JAKUB SZYJA 2006 SP-1
4 SZYMON MAC 2005 SP LESZNO G.
5 TOMASZ TURKIEWICZ 2005 SP SIECIEBORZYCE
6 PAWEŁ HAŁABURA 2006 SP WIECHLICE
7 IGOR ZIŃSKI 2006 SP-1
8 IGOR KOTWICKI 2006 SP-2
9 BRAJAN ZAMACHOWSKI 2005 SP-1
10 PATRYCJA MAŚLEJ 2006 SP LESZNO G.
11 BARTOSZ JESSE 2006 SP LESZNO G.
12 KAROL MILLER 2006 SP-2
13 GRZEGORZ URBANIAK 2005 SP-1
14 KAROL SAŃCZYK 2006 SP-1
15 NATAN KOZŁOWSKI 2008 SP-2
16 MICHAL JAREMCZUK 2005 SP-1
17 MICHAL TUZ 2006 SP-2
18 JAKUB ZAMACHOWSKI 2006 SP-1
19 OLIWER ZEMŁA 2006 SP LESZNO G.
20 GRACJAN ORAWIEC 2006 SP-1
21 FILIP GNACH 2006 SP DŁUGIE
22 MACIEJ MACHNICKI 2005 SP DŁUGIE
23 MATEUSZ KORYCKI 2006 SP WIECHLICE
24 BARTEK WRONOWICZ 2006 SP WIECHLICE
25 REMIGIUSZ SKRZYPSKI 2006 SP-1
26 SZYMON HUBIAK 2006 SP-2
27 PIOTR KUKULKA 2005 SP LESZNO G.
28 FABIAN ANDRZEJEWSKI 2006 SP DŁUGIE
29 JAKUB BARYS 2006 SP-1
30 KACPER CIEŚLAR 2005 SP LESZNO G.
31 JAKUB FERRARI 2006 SP-1

GIMNAZJA CHŁOPCY I KL VII
1 WIKTOR SADOWSKI 2003 SP-1
2 ARTUR ŁANDA 2002 SP SIECIEBORZYCE
3 PIOTR ZDUŃSKI 2003 SP-2
4 MARCELI MATWIEJCZUK 2002 SP-1
5 MATEUSZ DZIEDZIC 2003 SP-1
6 DOMINIK KLUSEK 2002 SP SIECIEBORZYCE
7 GRZEGORZ TRZCIŃSKI 2002 SP-1
8 WOJCIECH DUBAS 2003 SP-1
9 ALEKS WRONOWICZ 2002 SP-1
10 PATRYK RYŻAK 2004 SP-1
11 KRYSTIAN LINKA 2003 SP-1
12 KACPER BOBER 2004 SP-2
13 SEBASTIAN KOSIK 2002 SP-2
14 MICHAŁ WARDĘGA 2002 SP-1
15 MARCEL PASZKIEWICZ 2002 SP-1
16 PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI 2003 SP-2
17 MACIEJ GOLSZTAJN 2003 SP-1
18 MACIEJ RAJSKI 2002 SP-2
19 WIKTOR ZIŃSKI 2003 SP-1
20 JAKUB ŻELECHOWSKI 2003 SP-2
21 BŁAŻEJ TOKARZ 2003 SP-2

GIMNAZJA I KLASY VII
1 JULIA ŚCISLOWSKA 2003 SP WSCHOWA
2 NIKOLA TOMCZYK 2002 SP SIECIEBORZYCE
3 SANDRA WOŹNIAK 2003 SP-1
4 JUSTYNA DĘBIŃSKA 2004 SP-1
5 MAJA BASAŁYGA 2004 SP-2
6 KORNELIA KACPRZAK 2003 SP-2
7 OLIWIA KUCHARSKA 2003 SSZP SZPROTAWA
8 AMELIA CHROMA 2003 SP-2
9 OLIWIA KOSIK 2003 SP-2
10 PATRYCJA TOKARZ 2002 SP-2
11 MAGDALENA BARTCZAK 2002 SP-2

OPEN KOBIETY - 3KM
1 EMILA TOMASZEWICZ SZPROTAWA
2 EMILA BABIAK SZPROTAWA
3 WANDA GWIAZDA SZPROTAWA

OPEN MĘŻCZYZN 5 KM
1 JAROSŁAW DRUCIAREK SZPROTAWA
2 MICHAŁ TOMASZEWICZ SZPROTAWA
3 ARKADIUSZ SZLACHCIKOWSKI SZPROTAWA
4 LUKASZ KOWCZYK SZPROTAWA
5 LUKASZ GORSKI ULKS UCZNIAK
6 TOMASZ CZEKAJ SZPROTAWA
7 BARTŁOMIEJ LIS SZPROTAWA

PUNKTACJA DRUŻYNOWA
KLASY III-IV DZIEWCZĘTA
I M. SP- WIECHLICE
II M SP LESZNO GÓRNE
IIIM. SP-1 SZPROTAWA
CHŁOPCY
I M SP-1 SZPROTAWA
II M SP WIECHLICE
III M SP LESZNO GÓRNE

KLASY V- VI / CHŁOPCY/
I M SP-1 SZPROTAWA
II M SP LESZNO GÓRNE

KLASY V-VI /DZIEWCZĘTA/
I M SP LESZNO GÓRNE
II M SP WIECHLICE
III M SP -1 SZPROTAWA

KLASY STARSZE / DZIEWCZĘTA/
I M SP-2 SZPROTAWA

KLASY STARSZE /CHŁOPCY/
I M SP-2 SZPROTAWA

Informację nadesłał Z. Szwarc



Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Utrudnienia w ruchu na drodze nr 297

dodano: 2017-10-17 13:34:44, autor: Redakcja, źródło: Radio Zachód

Jak informuje Radio Zachód na drodze wojewódzkiej nr 297 między Lesznem Górnym a Lesznem Dolnym doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Oddaj głos na Szprotawską Pracownię Orange

dodano: 2017-10-17 12:34:13, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Pragniemy stworzyć pracownię, w której realizować będziemy warsztaty, zajęcia integracyjne, wykłady oraz inne podobne działania. Celujemy w mieszkańców naszej gminy, miasta Szprotawy oraz okolicznych wiosek.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

XII Edycja Szprotawskiej Halówki

dodano: 2017-10-17 12:21:05, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

Organizatorzy Szprotawskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zapraszają do udziału w XII edycji rozgrywek. Rozpoczęcie ligi 15 listopada w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie przy Kopernika 22. Zapisy do końca października, szczegółowe informacje pod numerem telefonu - 726003421.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Zadania z budżetu obywatelskiego

dodano: 2017-10-13 21:00:12, autor: Redakcja, źródło: Urząd Miejski Szprotawa

W tegorocznej edycji głosowania nad propozycjami zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok wpłynęło 5623 kart do głosowania, tylko 4838 głosów zostało oddanych poprawnie. Prace nad zliczaniem zakończyły się 12 października br. Znane są już wyniki.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.