Kandydaci do Sejmu

dodano: 2007-09-27 02:58:31, autor: , źródło: szprotawa.org.pl

W lubuskim okręgu wyborczym do obsadzenia jest 12 mandatów, o które ubiegają się następujący kandydaci:



Z listy Lewicy i Demokratów (LiD)

1. Jan Kochanowski - SLD
2. Andrzej Wojciuszkiewicz - PD.
3. Bogusław Wontor - SLD
4. Artur Hebda - SLD.
5. Edward Fedko - SLD.
6. Aleksandra Jasicka - SLD.
7. Edward Skobelski - SLD.
8. Mirosława Winnicka - SLD.
9. Dariusz Ejchart - SLD.
10. Emilian Popławski - UP.
11. Karol Jersak - SLD.
12. Bartłomiej Jeziorski - SdPL.
13. Tadeusz Gabryelczyk - SLD.
14. Tadeusz Kąkalec - SLD.
15. Marlena Kopij - PD.
16. Danuta Serafin - SLD.
17. Jarosław Sanecki - SLD.
18. Krzysztof Słowiński - SdPL.
19. Irena Adamczyk - bezpartyjna.
20. Hieronim Aleksandrowicz - SLD.
21. Katarzyna Jabłońska-Bedynek - SLD.
22. Władysław Biernat - PD.
23. Grzegorz Doszel - bezpartyjny.
24. Mariusz Dubacki - SdPL.

Z Ligi Prawicy Rzeczpospolitej

1. Krzysztof Bosak - poseł - Zielona Góra - LPR
2. Jerzy Patelka - nauczyciel - Nowa Sól - UPR
3. Stefan Michał Mikuła - ekonomista - Zielona Góra - PR
4. Mirosław Raiter - przedsiębiorca - Skwierzyna - UPR
5. Zdzisław Krzysztof Woźniak - mechanik - Gorzów - LPR
6. Lech Urlicki - nauczyciel - Nowa Sól - LPR
7. Juliusz Bronisław Jodko - Nauczyciel - Gorzów - bezpartyjny
8. Stanisław Bieda- inżynier budownictwa - Gorzów - UPR
9. Stanisław Kaczmar - energetyk - Sulechów - bezpartyjny
10.Stanisław Wesołowski - emeryt - Nowa Sól - LPR
11.Roman Wilant - przedsiębiorca - Nowa Sól - UPR
12.Edyta Monika Parys - księgowa - Międzyrzecz - LPR
13.Tadeusz Wieliczko - inżynier sanitarny - Zielona Góra - bezpartyjny
14.Tomasz Ebert - lekarz - Gorzów - UPR
15.Barbara Walczak - nauczyciel akademicki - Zielona Góra - LPR
16.Marianna Nowakowska - nauczyciel - Sulechów - bezpartyjna
17.Mariusz Kawala - przedsiębiorca - Gorzów - UPR
18.Bartosz Żukowski - student - Niwiska - LPR
19.(dane kandydata usunieto zgodnie z RODO)
20.Grzegorz Jerzy Dobosiewicz - przedsiębiorca - Gorzów - bezpartyjny
21.Patryk Czajkowski - mechanik samochodowy - Bojadła - bezpartyjny
22.Rafał Mikołajczyk - politolog - Żagań - LPR
23.Dariusz Stanisław Szakoła - elektryk - Żary - UPR
24.Mariusz Sebastian Radkowski - student - Racula - bezpartyjny

Z listy Platformy Obywatelskiej

1. Stefan Niesiołowski, l. 63, prof. biologii, Łódź
2. Bożenna Bukiewicz, l. 55, mgr inż. mechanik, Zielona Góra
3. Witold Pahl, l. 46, radca prawny, Gorzów Wielkopolski
4. Bogdan Bojko, l. 48, przedsiębiorca, Nowa Sól
5. Roman Dziduch, l. 50, mgr ekonomii, Kostrzyn nad Odrą
6. Paweł Skrzypczyński, l. 41, specjalista ds. promocji, Żary
7. Bożena Maria Sławiak, l. 59, pedagog, Sulęcin
8. Edwin Łazicki, l. 61, starosta zielonogórski, Sulechów
9. Tomasz Możejko, l. 42, nauczyciel, ¦wiebodzin
10. Bogusław Michał Zaborowski, l. 52, lekarz weterynarii, Przytoczna
11. Wojciech Tadeusz Wilento, l. 43, leśnik-przedsiębiorca, Drezdenko
12. Klaudiusz Balcerzak, l. 63, przedsiębiorca, Sława
13. Marek Cebula, l. 42, mgr inż. leśnik, Krosno Odrzańskie
14. Jerzy Ostrouch, l. 46, przedsiębiorca, Gorzów Wielkopolski
15. Krzysztof Machalica, l. 55, trener sportowy, Zielona Góra
16. Tomasz Hałas, l. 38, mgr fizyki, Gorzów Wielkopolski
17. Wiesław Henryk Rosiński, l. 47, mgr ekonomii, Strzelce Kraj
18. Radosław Artur Wróblewski, l. 36, nauczyciel, Gorzów Wielkopolski
19. Marek Jan Kubik, l. 31, mgr prawa, Słubice
20. Stefan Gołek, l. 54, pedagog, Szprotawa
21. Janusz Rogala, l. 47, mgr inż. leśnik, Rybno
22. Bogdan Klim, l. 41, prawnik, Jany
23. Sebastian Sylwester Ciemnoczołowski, l. 31, wicemarszałek województwa, Chwalim
24. Krzysztof Józef Szymański, l. 55, marszałek województwa lubuskiego, Lipinki Łużyckie

Z Polskiej Partii Pracy

1. Andrzej Chyłek, l. 50, nauczyciel, Warszawa.
2. Andrzej Kwaśniewski, l. 47, przedsiębiorca, Lędziny
3. Bolesław Bredlak, l. 37, przedsiębiorca, Nowa Sól.
4. Mariusz Kwiatkowski, l. 35, przedsiębiorca, Nowa Sól.
5. Karolina Jania, l. 22, fryzjerka, Zakęcie.
6. Roman Andrzej Narosz, l. 38, mechanik, Rudno.
7. Krystian Stanisław Blauth, l. 47, dekarz, Przyborów.
8. Agnieszka ¦winiarek, l. 29, krawcowa, Bobrowniki.
9. Monika Marta Gościniak, l. 27, monter, Nowa Sól.
10. Beata Agata Wilk, l. 25, rolnik, Modrzyca.
11. Maria Wanda Stężycka, l. 43, technik, Nowa Sól.
12. Wanda Helena Graczyk, l. 56, rolnik, Modrzyca.
13. Damian Kostrzewa, l. 23, budowlaniec, Niedoradz.
14. Monika Małgorzata Garniec, l. 25, technolog, Otyń.
15. Grzegorz Mikołajewski, l. 29, malarz, Modrzyca.
16. Krzysztof Trojanowski, l. 33, murarz, Nowa Sól.
17. Lucyna Bielewicz, l. 46, monter, Otyń.
18. Leszek Andrzej Rój, l. 32, kierowca, Modrzyca.

Z listy Prawo i Sprawiedliwość

1. Elżbieta Rafalska
2. Marek Ast
3. Jerzy Materna
4. Marek Surmacz
5. Robert Paluch
6. Jacek Kurzępa
7. Wojciech Grochala
8. Henryk Ostrowski
9. Andrzej Chrzanowski
10. Alfred Sobieszczuk
11. Stanisław Gudzowski
12. Andrzej Żmijak
13. Ewa Bosy
14. Krzysztof Sroczyński
15. Mieczysław Opałka
16. Ryszard Czekajło
17. Andrzej Rochmiński
18. Sławomir Dudzis
19. Jan Wojnar
20. Wojciech Grygiel
21. Jerzy Szczepaniak
22. Józef Radzion
23. Krzysztof Galerczyk
24. Elżbieta Płonka

Z listy PSL

1. Józef Zych. l. 69, prawnik, Zielona Góra
2. Romuald Gawlik, l. 54, tech. weterynarii, Strzelce Kraj
3. Jan Tadeusz Andrykiewicz, l.54, nauczyciel akademicki, Jany
4. Czesław Jermanowski, l. 56, socjolog, Sulejówek.
5.Zdzisław Franciszek Paduszyński, l.60, lekarz weterynarii, Krosno Odrz.
6. Józef Kruczkowski, l. 51, inżynier zootechnik, Kłodawa.
7. Zofia Teresa Plewa, l. 55, technik rolnik, Międzyrzecz.
8. Jan Jezierski, l. 55, inżynier rolnik, Przecław.
9. Andrzej Tadeusz Smołaga, l. 57, włókiennik, Nowa Sól.
10. Maciej Wawrzyniec Szykuła, l. 51, nauczyciel, Gorzów Wielkopolski.
11. Joanna Gracjasz, l.32, technik rolnik, Chudzowice.
12. Michał Piotr Stosik, l.56, nauczyciel akademicki, Zielona Góra.
13. Roman Koniec, l.49, lekarz weterynarii, Lubiszyn.
14. Wojciech Rafał Białek, l. 56, emerytowany żołnierz zawodowy, Gubin.
15. Stanisław Smykaj, l.44, nauczyciel, Cybinka.
16. Aleksander Polański, l.65, nauczyciel, Sława.
17. Jarosław Gniazdowski, l.41, nauczyciel akademicki, Zielona Góra.
18. Zbigniew Jan Kołodziej, l. 44, technik rolnik, Rozłogi.
19. Michał Jerzy Libera, l.60, inżynier ogrodnik, Skwierzyna.
20. Paweł Najdowski, l.30, politolog, Gorzów Wielkopolski.
21. Andrzej Ziarek, l.39, nauczyciel, Lubięcin.
22. Tadeusz Marian Panicz, l.55, technik rolnik, Konradowo.
23. Józef Mazurek, l.60, technik rolnik, Jaromirowice.
24. Teresa Eugenia Rukawisznikow, l. 61, pedagog, Słubice

Z Samoobrony

1. Waldemar Starosta, poseł, Sława
2. Andrzej Birecki, technik ogrodnik, Gorzów Wlkp.
3. Krzysztof Romankiewicz, emeryt, Czerwieńsk
4. Paweł Poźniak, prawnik, Nowa Sól
5. Ireneusz Suchomel, technik mechanik, Kostrzyn d. Odrą
6. Jarosław Mądry, pedagog, Przylep
7. Zbigniew Kubiak, technik rolnik, Nowe Czaple
8. Sławomir Wałowski, przedsiębiorca, Głogów
9. Anna Bajgot, inż. ogrodnictwa, Krępa
10. Grzegorz Sobotka, inż. leśnik, Żarków
11. Bożena Przygodzka, kupiec, Gorzów Wlkp.
12. Marian Francuzik, rolnik, Strzelce Kraj.
13.Mariusz Wójcik, teolog, Chwalęcice
14. Piotr Ziomko, mechanik, Sulęcin
15. Aleksander Lizoń, rolnik, Międzyrzecz
16. Romuald Krieger, inż. elektryk, Wrocław
17. Olga Białkowska-¦migiel, pedagog, Tuplice
18. Edward Stefaniak, ekonomista, Broniszów
19. Piotr Wolski, rencista, Gorzów Wlkp.
20. Marek Węglewski, filozof, Zielona Góra
21. Marian Kielec, mechanik, Witnica
22. Andrzej ¦lusarczyk, rolnik, Krzeszyce
23. Katarzyna Potocka, prof. dziennikarstwa, Łęgowo
24.Maciej Nawrocki, pedagog, Gorzów Wlkp.

Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Trwa Tydzień dla Niepodległej z SzDK

dodano: 2018-11-09 22:46:28, autor: Redakcja, źródło: Szprotawski Dom Kultury

Szprotawski Dom Kultury, od początku roku przygotowywał się i przypominał o 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Podczas wielu wydarzeń np. Festiwalu „Ziemia i Pieśń” odbył się konkurs „Pieśni i piosenki patriotycznej”, podczas Warsztatów Divertimenti specjalny koncert „Pieśni Naszej Ojczyzny”, oraz wspomaga też wielu partnerów organizujących wydarzenia rocznicowe.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Mirosław Gąsik Burmistrzem!

dodano: 2018-11-05 04:19:44, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

W drugiej turze wyborów Mirosław Gąsik został wybrany Burmistrzem Szprotawy.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

W Szprotawie powstanie ośrodek dla osób z zaburzeniami psychicznymi

dodano: 2018-10-25 10:36:56, autor: Redakcja, źródło: Gazeta Regionalna

Jak informuje Gazeta Regionalna już wkrótce rozpoczną się prace przy adaptacji jednego z budynków położonych na terenie szpitala z przeznaczeniem na ośrodek dla osób z zaburzeniami psychicznymi.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.

Zablokowana DW297

dodano: 2018-10-23 18:53:59, autor: Redakcja, źródło: szprotawa.org.pl

W dniu 23 października 2018 roku ok godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 297 doszło do zdarzenia drogowego. Droga na odcinku Borowina - zjazd na Długie zablokowana.



Przeczytaj więcej...
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie

Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.