Polski Deutsch Francais
Kwaśniewski ze srebrem na Mistrzostwach Polski - 2019-08-24 09:06:47

Reprezentujący barwy Uczniaka Szprotawa - oszczepnik Mateusz Kwaśniewski zdobył srebrny medal na lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Radomiu.

Zawodnik ze Szprotawy przegrał z reprezentantem Warszawianki - aktualnym rekordzistą Polski - Marcinem Krukowskim, który uzyskał wynik 78,70 m. Mateusz Kwaśniewski w najlepszej próbie uzyskał 77,16 m. zdobywając srebrny medal. Trzecie miejsce na podium zdobył Hubert Chmielak reprezentujący AZS AWF Gdańsk z wynikiem, 76.41 m.

Dodajmy, że Mateusz jest wychowankiem i jedynym reprezentantem seniorów szprotawskiego klubu. Trenerem oszczepnika jest Zygmunt Szwarc.